Skip links

KIM JESTEM?

Nazywam się Sabina Piłat. Gdy myślę o sobie, do głowy przychodzi mi jedno:

PODRÓŻUJĄCA NAUCZYCIELKA.

Od 2007 roku pracowałam w szkołach podstawowych jako nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego i francuskiego, zarówno w Warszawie, Madrycie, jak i Luksemburgu.

Jestem także trenerką i edukatorką. Współpracowałam i współpracuję z wydawnictwami edukacyjnymi prowadząc warsztaty i szkolenia z nauczycielami oraz tworząc materiały dydaktyczne przeznaczone do kształcenia osób dorosłych i dzieci.

CZYM JEST NAUKA W PLECAKU?

Poza pasją do nauczania odkryłam w sobie pasję podróżniczki. Dotychczas odwiedziłam 42 kraje. Mieszkałam w Luksemburgu i Hiszpanii.

Z miłości do podróżowania zrodził się projekt Nauka w plecaku. Początkowo jako kanał na YouTube LINK , a z czasem też jako sposób na życie.

W czasie spotkań z dziećmi dzielę się z nimi swoimi wspomnieniami, pokazuję jak wyglądają dalekie i bliższe zakątki świata, pokazuję świat ludzi, zwierząt i roślin. Poprzez autentyczne opowieści mają okazję uczyć się otwartości i zrozumienia innych kultur. Spotkania są okazją do inspirowania młodych ludzi do nauki i chęci poznawania świata.